•  

XVI Międzynarodowe Forum Górskie

16 czerwca 2023 roku w Centrum Formacyjno- Szkoleniowym Księżówka odbyło się XVI Międzynarodowe Forum Górskie.

zobacz więcej

Drugi dzień XIV Międzynarodowego Forum Górskiego w Zakopanem - relacja

Podczas sobotnich wykładów prelegenci wspominali o wizycie papieża Jana Pawła II sprzed 25 lat w bardziej technicznym wymiarze, jak organizacja przelotu śmigłowcem i ustawienia sektorów wiernych pod Wielką Krokwią oraz sposoby na wykonanie zdjęć.

zobacz więcej

XIV Międzynarodowe Forum Górskie z okazji 25-Lecia wizyty Św. Jana Pawła II na Podhalu - relacja

W zakopiańskiej Księżówce rozpoczęło się dwudniowe XIV Międzynarodowe Forum Górskie, który odbywa się z okazji 25-lecia wizyty św. Jana Pawła II na Podhalu. Wzięli w nim udział m.in. kard. Stanisław Dziwisz i bp Damian Muskus OFM.

zobacz więcej

Harmonogram konferencji i tematy wystąpień

Tegoroczna konferencja pn. „25. rocznica wizyty Jana Pawła II na Podhalu i Hołdu Górali Polskich w Zakopanem”, odbędzie się w dniach  20-21 maja 2022 r. w Centrum Formacyjno-Szkoleniowym Księżówka oraz Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem.  Wraz ze współorganizatorami serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Mamy nadzieję, że pozwoli ono przywołać wspomnienia poruszających chwil niezwykłej pielgrzymki św. Jana Pawła II, oraz przypomni postać Wielkiego Polaka, który w szczególny sposób ukochał sobie Tatry oraz ich mieszkańców.

 

Poniżej przedstawiamy Pańśtwu program konferencji. 

zobacz więcej

XIV Międzynarodowe Forum Górskie

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury jest organizatorem Międzynarodowego Forum Górskiego. Corocznej konferencji, która ma na celu wymianę poglądów, poruszenie ważnych dla regionu tematów, a także stworzenie przestrzeni do dyskusji.

zobacz więcej

Międzynarodowe Forum Górskie

Międzynarodowe Forum Górskie jest konferencją prężnie rozwijającą się, która z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników z kraju i zagranicy. W konferencji biorą udział przedstawiciele ze środowisk naukowych, przedsiębiorcy, politycy oraz specjaliści z wielu dziedzin. Spójny wizerunek regionu górskiego przyczynia się do zwiększenia świadomości potencjalnych odbiorców, prezentując atrakcyjną i innowacyjną przestrzeń turystyczno-kulturową.

zobacz więcej