•  

MARKA TATRZAŃSKA 2023

W piątek 22 marca o godzinie 17:00 w Teatrze im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem na scenie Atelier Witkacy
odbyła się Uroczysta Gala Marki Tatrzańskiej 2023.

 

zobacz więcej

MARKA TATRZAŃSKA 2022

W piątek 21 kwietnia o godzinie 18:00 w Teatrze im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem

odbyła się Uroczysta Gala wręczenia ,,Znaku Jakości Marka Tatrzańska"

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2021

 

Uroczysta Gala wręczenia certyfikatów jakości  ,,Marka Tatrzańska"  odbyła  się 15 września 2022 roku o godzinie 18:00 w Teatrze im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem. 

 

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2020

12 sierpnia podczas XII Europejskich Targów Produktów Regionalnych, w Restauracji Willa Toscana odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów znaku "Marka Tatrzańska" za rok 2020. Wydarzenie uświetnił zjawiskowy koncert Hanki Rybki.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2019

W 2019 roku, na uroczystej gali wręczania certyfikatów Marki Tatrzańskiej  obecny był sam Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda, który podkreślał że konkurs na certyfikat Marki Tatrzańskiej ma ważne znaczenie dla Zakopanego i całego Podhala.  Jest połączniem dwóch ważnych elementów: nowoczesności z tradycją. Podczas wydarzenia Prezydent RP wręczył też laureatom statuetki i dyplomy Marki Tatrzańskiej. 

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2018

W sierpniu,  podczas  X Europejskich Targów Produktów Regionalnych odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów  Marki Tatrzańskiej  2018.  Prestiżowe wyróżnienie otrzymały szczególne artykuły spożywcze, a także rękodzielnicy i usługodawcy, którzy swoją działalnością przyczynili  się do poprawy wizerunku Powiatu Tatrzańskiego.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2017

 28 czerwca 2018 roku w Hotelu „TATRY” ***  Polana Zgorzelisko Polskie TATRY S.A. odbyło się uroczyste wręczenie Marek Tatrzańskich, najbardziej zasłużonym rękodzielnikom, usługodawcom i artykułom spożywczym w Powiecie Tatrzańskim.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2016

Uroczyste rozdanie Marki Tatrzańskiej 2016 odbyło się 22 czerwca  podczas VIII Międzynarodowego Forum Górskiego w Pensjonacie „Antałówka” – Polskie TATRY S.A.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2015

W dniu 6  listopadzie 2015 po raz kolejny przyznano Markę Tatrzańską najbardziej wyróżniającym się rękodzielnikom, usługodawcom, artykułom spożywczym, działaczom kultururowym oraz inicjatywom. Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się w siedzibie Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury, zakopiańskim "Jasnym Pałacu". 

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2014

W roku 2014, w "Jasnym Pałacu" odbyło się uroczyste przyznanie Marek Tatrzańskich, dla wyróznienia szczególnych ludzi, którzy poprzez swoją działalność, pracę i pomysły przyczyniają się do poprawy wizerunku i  rozwoju Powiatu Tatrzańśkiego.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2013

W środowy wieczór 20 listopada 2013 roku w Zakopanem odbyła się po raz kolejny uroczysta gala, podczas której wręczono statuetki „Marki Tatrzańskiej”. W „Jasnym Pałacu”, siedzibie Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury prestiżowym certyfikatem jakości zostali uhonorowani najlepsi z najlepszych z Powiatu Tatrzańskiego.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2012

W czwartkowy wieczór podczas uroczystej gali w zakopiańskim „Jasnym Pałacu” oficjalnie ogłoszono kto zdobył statuetki w kolejnej edycji Marka Tatrzańska 2012.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2011

Na posiedzeniu w dniu 24 listopada Kapituła omówiła nadesłane wnioski i wyłoniła zwycięzców Marki Tatrzańskiej.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2010

17 listopada w Jasnym Pałacu odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały ogłoszone nominacje oraz przedstawieni laureaci kolejnej edycji konkursu Marka Tatrzańska 2010.

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2009

27 listopada 2009 roku po raz drugi przyznano Markę Tatrzańską. Impreza odbyła się w hotelu Mercure Kasprowy

zobacz więcej

Marka Tatrzańska 2008

26 listopada 2008 to dzień wyjątkowy dla Znaku Marki Tatrzańskiej. Wówczas po raz pierwszy przyznano te szczególne certyfikaty w Karczmie Regionalnej Szymoszkowa przy dolnej stacji kolei krzesełkowej. Wydarzenie było prowadzone przez Agatę Wójtowicz i Stanisława Łukaszczyka.

zobacz więcej