•  

Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do II Konkursu Śpiewaków Ludowych!

Przegląd II Konkursu Śpiewaków Ludowych "Góralskie Śpiywanie" na etapie powiatowym zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym pragniemy poinformować, iż przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do piątku 22 kwietnia br.

zobacz więcej

II Konkurs Śpiewaków Ludowych "Góralskie Śpiywanie" - etap powiatowy

Z pierwszym dniem wiosny zaczynamy II Konkurs Śpiewaków Ludowych "Góralskie Śpiywanie", na które serdecznie zapraszamy wraz z Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ z Nowego Sącza.

zobacz więcej

Sukcesy na 55. Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

W dniach 27-29 sierpnia 2021 w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą odbył się 55. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych. Podczas wydarzenia prezentowały się kapele, zespoły śpiewacze, instrumentaliści i śpiewacy, soliści oraz mistrzowie z uczniami wytypowani podczas eliminacji odbywających się prawie w całej Polsce. Wśród nich znaleźli się również przedstawiciele z Powiatu Tatrzańskiego – Tomasz Słodyczka z Zębu oraz Grupa śpiewacza „Kalina” z Białego Dunajca.

zobacz więcej

Pierwsze Góralskie Śpiywanie - ogłoszenie wyników etapu regionalnego

W piątek 28 maja 2021 roku odbyło się podsumowanie regionalnego etapu 1. Konkursu Śpiewaków Ludowych GÓRALSKIE ŚPIYWANIE - edycja on-line. Inicjatorem i gospodarzem tego konkursowego wydarzenia jest Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

zobacz więcej

#KonkursŚpiewakówLudowych - poznajcie Laureatów z Powiatu Tatrzańskiego

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrań naszych Laureatów, którzy będą reprezentować Powiat Tatrzański w etapie regionalnym Konkursu Śpiewaków Ludowych!

zobacz więcej

Wyniki 1. Konkursu Śpiewaków Ludowych "Góralskie śpiywanie"

Pierwsza edycja „Góralskiego śpiywania” w Powiecie Tatrzańskim dotarła do swego finału. Komisja Artystyczna oceniła prace    i dokonała rekomendacji do etapu regionalnego Konkursu Śpiewaków Ludowych. Tegoroczne nagrody dla uczestników ufundowane zostały przez Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”, Starostwo Powiatowe w Zakopanem, Burmistrza Miasta Zakopane oraz Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury.

zobacz więcej

Wkrótce wyniki „Góralskiego śpiywania” w Powiecie Tatrzańskim

Pierwsza edycja Konkursu Śpiewaków Ludowych „Góralskie śpiywanie” w Powiecie Tatrzańskim powoli dobiega końca. W poniedziałek, 19 kwietnia Komisja Artystyczna dokonała przeglądu i rekomendacji uczestników do etapu regionalnego, który wyłoni reprezentantów na Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzy Dolnym nad Wisłą.

zobacz więcej

„Góralskie śpiywanie” w Powiecie Tatrzańskim

Szanowni Państwo, Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury pragnie poinformować, iż rozpoczyna się pierwsza edycja Konkursu Śpiewaków Ludowych „Góralskie śpiywanie” w formie on-line!

zobacz więcej